Jak zachować

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się zdrowa i dobra!

Prasóweczki

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się silna i wysoka! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, które zamierzałem Ciż wesprzeć w utracie wagi? Jeżeli tak, wtedy nie jesteś sama.

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się silna i wysoka!

Według przeprowadzonych w Polsce badań, ponad 80% osób chcą schudnąć i niemal 70% nie jest szczęśliwa ze prostej postaci i czuje presję, aby zrzucić parę kilogramów. Dzieje się tak nie bez sensu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natury zaś tworzy inne choroby. Analiza naukowa opublikowana w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 różnymi typami nowotworów, w tym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na szczęście zdobyta w akcji o małą sylwetkę pewno istnieć gładsza, niż zakładasz. Przeczytaj nasze informacje i zastanów się, czy któraś z nazwanych przez nas podstaw nie siedzi na granicy do bycia szczupłej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Potrafiło się wydawać, iż im trochę jesz, tym już otrzymasz własny plan. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało odpowiada na dużą utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i dotrzymując je jak tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą również wywołać zachcianki żywieniowe, które dodają się do powstawania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który gwarantuje, że stracisz dużo niż jeden do dwóch kilogramów tygodniowo bez ćwiczeń jest chyba krótkotrwały w rezultatach. Rozważ zainwestowanie w indywidualnie stworzony dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom że się wtedy okazać, że chudnięcie może nie nie zbiera się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Przechodzisz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest darmową przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, które powinni spożywać każdego dnia a jedynie 44 procent miało jakieś słowo na fakt zrównoważonej diety i energie fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię robioną i spalaną.

Zwolnij z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie pozwala nas do zwiększenia ilości spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do negatywnych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy także zatrzymywanie nadmiernych ilości wody w organizmie, co prowadzi m.in. wahaniami wagi, uczuciem zmęczenia i braku energii, a i niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, nogami i stopami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments