Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Połczyn Zdrój tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W ostatnich czasach część ludzi pracuje zakupy przez internet. Jest obecne miłe przede każdym ze względu na większość owoców także ich rodzajów, jakie możemy zlokalizować w budowy. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, a już jutro paczka z drogim przedmiotem wybiera się w polskich rękach. Plus wtedy wszystko bez poruszania się z łóżka! Jest obecne idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Koszalin

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim potrafią one zachować na wysyłce paczek, a jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do końca przekonany co do formy pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na poziom próbny. Je on 150 złotych zaś stanowi możliwe zakończenie go do końca 3 okresu rozliczeniowego. Jest obecne wyjątkowo dobra możliwość dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na targ także nie wiedzą, który będzie zbyt na konkretny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im więcej paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie delikatniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Koszalin

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy także też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres trwania umowy, a ponadto zapewnia, że aż 95% paczek przybędzie do odbiorcę już następnego dnia. Jest obecne szczególnie atrakcyjne w momencie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie być na siłę złota. Powody te dotyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Małymi Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy złożyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Koszalin

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Krótkiego Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W drugim przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zaczynają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc nagrody za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a jeszcze możliwość mienia z podjazdów kurierskich w każdym momencie, w relacje z potrzeb. Cena za paliwo jest wyjątkowo wliczona w wartość abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w swojej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest otwarty zarówno na styk z szerszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu stanowi niezwykle niskie – wystarczy przejść na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, mamy do zbilansowania również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Koszalin

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments