Domowy oczyszczacz powietrza – smog pozostanie już tylko wspomnieniem!

Dezynfekcja Sianów

Prasóweczki

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz powietrza? Smog, roztocza i wirusy to właśnie niektóre nieczystości, z którymi na co dzień zajmujemy do pracowania we prywatnych domach. Samodzielnie nie stanowimy w powstanie ich usunąć, ponieważ docierają do naszych wnętrz m.in. przez okna. Jeżeli tylko wyposażysz nasz dom w oczyszczacz powietrza, smog również oryginalne zanieczyszczenia pozostaną przykrym wspomnieniem!

Dezynfekcja Kępice

Dobry oczyszczacz powietrza. Jakie parametry są najważniejsze przy wyborze urządzenia?

Zastanawiając się, jaki oczyszczacz powietrza kupić, należy wziąć pod opiekę mało najważniejszych parametrów. Po pierwsze, dobry oczyszczacz powietrza winien być wydajny. Wydajność w sukcesu urządzeń tego typu oznacza ilość powietrza, którą są w stanie przefiltrować w toku godziny. Aby dowiedzieć się, jaką wydajność powinien wykazywać nasz oczyszczacz, należy pomnożyć długość, szerokość i wysokość pomieszczenia, w jakim ustalać będzie się urządzenie, a wtedy wynik pomnożyć razy 3. Kolejnym ważnym parametrem jest sposób filtrów, w które wyposażony jest bliski oczyszczacz powietrza. Smog, pył, kurz i łatwe związki organiczne można usunąć za pomocą oczyszczaczy z potrójnym systemem filtracji, takim, w jaki wyposażone są oczyszczacze marki Samsung.

Pierwszy filtr nazywany jest wstępnym – usuwa z powietrza duże części zanieczyszczeń w istot sierści, włosów czy większych drobinek kurzu. Następny jest filtr HEPA – eliminuje cząsteczki takie jak pył zawieszony, pyłki roślinne, alergeny, drobny kurz, bakterie, wirusy, grzyby i pleśń. Ostatni to filtr węglowy, który płaci za usuwanie z powietrza lotnych związków organicznych oraz nieprzyjemnych zapachów. Ostatni istotny przy wyborze oczyszcza parametr to cena. Chodzi tu także o wartość samego urządzenia, kiedy również jego dalszej obsłudze w istot poboru prądu, kosztów filtrów czy części zamiennych. Dezynfekcja Kępice

Domowy oczyszczacz powietrza – funkcje dodatkowe, na które warto zwrócić uwagę

Podejmując decyzję, jaki oczyszczacz powietrza kupić, oprócz najważniejszych parametrów warto skorzystać pod opiekę i funkcje dodatkowe proponowane przez producentów. Szczególnie ważny jest powód, dla którego sprawiamy oczyszczacz powietrza. Smog a nowe nieczystości mieszkające w bliskim wnętrzu eliminować pomoże nam tryb automatyczny. Dzięki niemu urządzenie samo wyczuwa poziom zanieczyszczeń i automatycznie pasuje do niego nasze ustawienia. Inną przydatną funkcją, jaką powinien, lecz nie musi być odpowiedni oczyszczacz powietrza, jest tryb nocny. Zwykle nadaje się, jeśli zamierzamy postawić oczyszczacz w sypialni lub pokoju dziecięcym. Urządzenie emituje wtedy bardzo mniejszy hałas niż w porządku standardowym.

Innym urządzeniem wartym przyczyny jest timer, który daje na ustawienie dokładnej godziny wyłączenia urządzenia. Z kolei jeśli w budynku są małe dzieci, sprawdzą się oczyszczacze z lokatą blokady rodzicielskiej, która uniemożliwia wprowadzanie innowacji i wyłączanie urządzenia przez dziecko. Kolejnym dodatkiem jest wyświetlacz. Domowy oczyszczacz powietrza urządzony w intuicyjny ekran daje nam informacje dotyczące jakości stanu powietrza, stężenia pyłków lub alarmuje o konieczności wymiany filtra. Ostatnia funkcja skierowana jest często do fanów gadżetów i rozsądnych rozwiązań. Chodzi tu o oczyszczacze z wbudowanym modułem Wi-Fi oraz dedykowaną aplikacją mobilną. Dzięki nim możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniem i kontrola jakości powietrza w domu z każdego miejsca na świecie. Jak może, dodatków i udogodnień oferowanych przez producentów istnieje znacznie. Jeśli natomiast chcemy o urządzeniu, które korzysta je każde, i przy tym stanowi szczególnie skuteczne, warto przyjrzeć się ofercie firmy Samsung. Z pewnością wszystek spośród nas odkryje w niej trochę dla siebie. Gdy nabędziemy oczyszczacz powietrza, smog również oryginalne zanieczyszczenia już nigdy nie będą nas martwić. Dezynfekcja Kępice

zobacz również Domowy oczyszczacz powietrza – smog pozostanie już tylko wspomnieniem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments